O firmie

PONAD 25 LATA DOŚWIADCZENIA W BUDOWIE DOMÓW !!!

Firma DREWDOM-Mętel istnieje od 1991 roku. Od początku zajmowaliśmy się pracami ogólnobudowlanymi, szczególnie takimi, w których udział drewna był dominujący. Budowę domów w technologii lekkiego szkieletu drewnianego rozpoczęliśmy w roku 1996 i od tej pory wykonujemy budynki tylko w tej technologii.
 
Właściciel firmy DREWDOM-Mętel – mgr inż. Wojciech Mętel pochodzi z rodziny, która prawie od stu lat jest związana z leśnictwem i obróbką drewna. Dziadek od lat dwudziestych XX w. był leśniczym, a ojciec prowadził mały przydomowy tartak. Rodzina Mętlów zawsze mieszkała w domach drewnianych. Dom rodzinny ma już 80 lat. Nigdy nie wymieniono w nim żadnych elementów konstrukcyjnych, jedynie w ciągu ostatnich kilku lat przebudowano ze względów estetycznych dach i oszalowano ściany deskami modrzewiowymi. Właściciel firmy mieszka w domu, który został wykonany w technologii lekkiego szkieletu drewnianego. Jest to dom o powierzchni 190 m kw. z podpiwniczeniem i poddaszem użytkowym.


Zdjęcie przedstawia rodzinny dom Państwa Mętlów.
 

Firma DREWDOM-Mętel jest małą, rodzinną firmą budującą około 20 domów rocznie, ale ilość zamówień przekracza możliwości firmy. Z tego powodu firma ciągle się rozwija i inwestuje, przede wszystkim w szkolenia pracowników, aby świadczone przez nas usługi były wysokiej jakości. Firma jest elastyczna i efektywna. To wszystko sprawia, że może skutecznie realizować założoną od  początku istnienia misję rynkową:

„Budować najlepszej jakości domy według indywidualnych projektów. Służyć klientowi radą i pomocą na wszystkich etapach projektowania i budowy.” 

Misja ta wynika z przekonania, że ludzie powinni mieszkać w otoczeniu przystosowanym do swoich indywidualnych potrzeb. Warto tu zwrócić uwagę, że branża budowlana została ominięta przez globalizację. Nie ma i nie będzie globalnych firm budowlanych, bo ludzie chcą mieszkać w domu o jakim marzą, a nie w domu, który jest z góry narzuconym przez firmy projektowe, czy budowlane, a już na pewno nie chcieliby wydać na taki dom oszczędności swojego życia. Stąd nastawienie na realizację indywidualnych projektów.

Wykonanie projektu poprzedzone jest spotkaniem z Inwestorem, podczas którego omawiane są wszystkie detale dotyczące projektu oraz wszystkie inne aspekty budowy, łącznie z radami dotyczącymi załatwiania spraw formalnych, czy kredytu. Zakończenie realizacji inwestycji nie stanowi o zakończeniu współpracy. Służymy radą i pomocą w czasie kolejnych lat użytkowania.

Udzielamy 10 lat gwarancji na konstrukcję i zapewniamy 3-letni serwis budynku.

Firma DREWDOM-Mętel jest członkiem "Stowarzyszenie Dom Drewniany" zajmującym się:

  • działaniami promocyjnymi mającymi na celu rozpowszechnianie idei domu drewnianego,
  • skupianiem firm rzetelnych i wiarygodnych,
  • wprowadzeniem znaku jakości dla budynków drewnianych,
  • opracowaniem polskich wymogów dla budownictwa drewnianego.

Właściciel firmy utrzymuje ciągły kontakt z Centrum Budownictwa Drewnianego w Gdańsku, gdzie podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach i wymieniając doświadczeniem. W firmie DREWDOM-Mętel nie ma kompromisów jeżeli chodzi o jakość prac i materiałów. Pracownicy mają duże doświadczenie w pracach budowlanych, a użyte materiały są zgodne z normami i posiadają wymagane atesty. Wszyscy pracownicy są związani z firmą od kilku lat. Ich wiedza na temat technologii szkieletowej i doświadczenie jest duże. Pracownicy odbywają również cykliczne szkolenia. Ekipa realizująca prace budowlane jest zakwaterowana na placu budowy w przyczepach campingowych i jest w pełni samowystarczalna pod względem socjalnym.

Drewdom


Zakład Produkcyjny / Biuro
Budzów 682,
Budzów 34-211

facebook

zadzwon
Zakład produkcyjny
tel: (33) 874 07 37
Właściciel
tel: 605 099 602
Kierownik biura
tel: 601 284 589

zapytaj
prezes
Jesteśmy do Państwa dyspozycji.
DREWDOM-Mętel

Imię:
Adres mail:
Treść zapytania:
Wyślij