Stan konstrukcja

Jeżeli jesteś gotowy do działania, masz dużo wolnego czasu i jesteś pewien, że sam zdołasz wykonać wiele prac związanych ze wznoszeniem budynku szkieletowego to ta oferta jest dla Ciebie. Oczywiście, aby wszystko było zgodnie z rygorem technologicznym i konstrukcja była jak najlepiej wykonana to my wykonamy konstrukcję, poszycie i cały budynek pokryjemy odpowiednimi foliami, dodatkowo przez cały okres wykonywanych prac służymy radą i pomocą, z której warto skorzystać, ponieważ technologia szkieletowa wymaga dużej wiedzy i bez niej możemy popełnić wiele błędów, co w efekcie może dodatkowo kosztować. Współpraca z nami nie kosztuje.


 Zakres prac od stanu zero:

W gestii Inwestora jest przygotowanie fundamentów. My służymy pomocą na tym etapie budowy. Udzielimy wszystkich niezbędnych informacji, aby fundamenty były dobrze wykonane. Możemy również polecić firmy, które mogą je wykonać. Kwota za wykonanie tych robót to około 300 zł za m2 powierzchni fundamentów wraz z izolacją termiczną i wylewką właściwą.Zakres prac wykonanych przez naszą firmę:


1. Wykonanie konstrukcji budynku z drewna suszonego komorowo, czterostronnie struganego (klasy C24) o wymiarach zgodnych z wymogami dla technologii lekkiego szkieletu drewnianego.

UWAGA!!!
Zgodnie z wymogami prawa budowlanego drewno na konstrukcję musi posiadać odpowiednią klasę potwierdzoną stosowną dokumentacją. Brak takich dokumentów jest podstawą do rozbiórki budynku.2. Wykończenie budynku na zewnątrz:

  • montaż poszycia zewnętrznego z płyt MFP, gr.12 mm,
  • montaż podłogi na poddaszu z płyty MFP gr. 22 mm,
  • montaż folii zewnętrznej (tzw. wiatroizolacja),
  • montaż folii dachowej.

 
W cenie budowy mają Państwo kompletny projekt zgodnie z Państwa wytycznymi. Nie narzucamy naszych projektów. Mamy swojego projektanta, który zaprojektuje dom zgodnie z Państwa potrzebami.

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą, wyślij do nas maila z zapytaniem o wycenę Twojego wymarzonego domu na adres: biuro@drewdom.com, ponieważ każdy dom jest wyceniany indywidualnie.Na budowie należy zapewnić:

  • wodę,
  • energię elektryczną 230 V,
  • ubikację,
  • utwardzony dojazd do działki.

Uwaga!   Stosujemy najlepszej jakości materiały budowlane w Polsce- zapewniające bardzo dobrą szczelność budynku, a tym samym również bardzo dobre parametry cieplne. Dzięki 26-cio letniemu doświadczeniu oraz opracowanym rozwiązaniom domy są najwyższej klasy.

Przy budowie domu liczy się doświadczenie, materiały, staranność oraz stałe podnoszenie umiejętności i wiedzy wykonawcy.


Czas wykonania budynku: do 2 tygodni.


Istnieje możliwość wykonania domu pod klucz.

 

Drewdom


Zakład Produkcyjny / Biuro
Budzów 682,
Budzów 34-211

facebook

zadzwon
Zakład produkcyjny
tel: (33) 874 07 37
Właściciel
tel: 605 099 602
Kierownik biura
tel: 601 284 589

zapytaj
prezes
Jesteśmy do Państwa dyspozycji.
DREWDOM-Mętel

Imię:
Adres mail:
Treść zapytania:
Wyślij